Jolana Dominguez

JAK PROVÁDĚT OČISTU TĚLA I MYSLI

Úklid nám pomáhá zbavit se starých nepotřebných předmětů, aby vznikl prostor pro něco nového. Tak jako uklízíme dům či byt, měli bychom uklízet i své tělo a mysl...

termín  není vypsán   min. 3 / max 8 / 18+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Jolana Dominguez

Jsem kouč osobního rozvoje, duchovní učitel i žák v jedné osobě. Učím se spolu s vámi, každý den je další příležitostí jak zapracovat na osobním, duchovním a duševním růstu. Jsem tu pro vás...

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká na semináři JAK PROVÁDĚT OČISTU TĚLA I MYSLI

Každý úklid má svůj význam. Učí nás zbavovat se nepotřebného. Tělo, ve kterém se hromadí toxické látky, se zanese a po čase onemocní. I mysl je třeba čistit, protože bývá zanesena myšlenkami, které jsme automaticky přebrali od rodičů a vychovatelů. Takovéto myšlenky nám mnohdy komplikují život a bývají důvodem vnitřní nespokojenosti.

K očistě těla je jaro ideálním obdobím. V přírodě začínají vyrůstat byliny, vhodné pro očistu těla.
Slunce nás dobíjí energií a optimismem a pokud si uděláme prostor sami v sobě, můžeme změnit i své nitro.

Jak snadné je pro vás zbavovat se starých nepotřebných věcí? Jste člověk, který dá sbohem starému harampádí jednoduše, nebo jste sběratel? Říkáte si, že by se vám to třeba v budoucnu ještě někdy mohlo hodit?

Všechny předměty, které si doma držíme, protože by se nám mohly v budoucnu hodit, si vlastně vsunujeme do svého života. Plánujeme, že je budeme potřebovat. Proto dávejte dobrý pozor, co si doma schraňujete, co nechcete vyhodit... protože jestli máte doma ve sklepě berle, pušku nebo třeba jelení parohy po pradědečkovi, mohlo by se vám lehce stát, že je budete ve svém životě potřebovat.
Otázkou je, zda po tom opravdu toužíte.

Někdy nám trvá mnoho let, než si uvědomíme, že je na čase zhodnotit, které myšlenkové vzorce a víry ještě potřebujeme, zda je vůbec potřebujeme a čeho se máme zbavit, které názory a vzorce chování opustit, protože už pro nás nejsou přínosné.

Na tomto semináři si řekneme, jak provádět očistu těla i mysli, jak pochopit, čím si v životě blokujeme změny a jak tyto bloky odstraníme.

Seminář trvá cca 2 hodiny. Maximální počet účastníků je 8 osob, takže zde bude dostatek prostoru pro vaše konkrétní dotazy. Na kurzu také dostanete drobné občerstvení.

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   JAK VYCHÁZET S DĚTMI
   ŽENSKÝ KRUH - VNITŘNÍ ROVNOVÁHA
   JAK VYCHÁZET S PARTNEREM
   SEBE-VĚDOMÍ & VĚDOMÍ VLASTNÍ HODNOTY
   JAK PROVÁDĚT OČISTU TĚLA I MYSLI
   ZRCADLENÍ VE VZTAZÍCH
   JAK SE NAUČIT VYUŽÍVAT ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI
   VŠECHNY TVÁŘE ŽENY - PŘIJETÍ ŽENSTVÍ
   ŽENSKÝ KRUH - LÁSKA A PARTNERSTVÍ
   ŠITÝ NÁRAMEK LAYERS
   JAK ZPRACOVÁVAT STRACH


© Pohyblivý svátek 2013-2017