Tereza Holá

Chci dostávat novinky
a tipy na nové kurzy

čtyři tisíce sedm set osmdesát pět


Mám dotaz, nápad,
tip na nový kurz

čtyři tisíce sedm set osmdesát pět


MODELOVÁNÍ TOVTOMŮ

Vydejte se do fantaskního světa dětské představivosti a staňte se tvůrci nevídaných tvorů.

termín  není vypsán   min. 3 / max 8 / 12+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Tereza Holá

Pojďte se mnou svobodně tvořit a hrát si s materiálem, nechte se vést vlastní fantazií a cítěním a užijte si kouzelný proces, kdy Vám pod rukama vznikají nové světy...

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká v kurzu MODELOVÁNÍ TOVTOMŮ

Tento kurz bude rozdělen do dvou částí, kde se pokusíme zcela popustit uzdu své fantazii a vytvoříme tvorečka, jehož podoba  a vystižení charakterových vlastností bude plně v režii každého z tvůrců. Pokud jste si přivezli z dovolené mušličky, kamínky či jiné přírodniny, které vám připomínají místa a zážitky letních dnů, tak právě zde budete mít možnost z nich vytvořit zcela originální dárek pro své blízké, nebo jen tak pro svou potěchu.

Co se naučíte:

V první části kurzu zažijete pocit tvůrce, který má ve svých rukou to, jak bude vypadat nový živočišný druh, jaký  bude mít tvar, kolik nohou. Naučíte se modelovat a propojovat přírodniny, jako jsou mušle klacíky či kameny s modelovaným tělem tvora.

Ve druhé části kurzu dáte svému tvorečkovi barvu a strukturu kůže, kterou budete malovat akrylovými barvami  a pastelkami tak, aby se zvýraznila modelace. Na závěr si tvorečka zarámujete do připraveného rámu. Druhá část kurzu proběhne opět ve čtvrtek 5.5. od 17:30.

Co s sebou:

Přineste si mušle, kamínky či jiné přírodní úlovky z dovolené. Na výběr bude i z mých vlastních zásob mušliček a kamenů.

Co si odnesete:

Kromě nové dovednosti a radosti z tvoření si z kurzu odnesete i vlastnoručně vymodelovaného a kolorovaného tvorečka zarámovaného v hlubokém rámečku formátu 16,5x16,5x 4,5cm, který bude ozdobou Vašeho interiéru nebo poslouží jako milý dárek Vašim blízkým či přátelům.


Kurzy jsou vhodné pro dospělé a děti od 12 let. Maximální počet účastníků je 8 osob/kurz.

Z důvodu vytvrzení materiálu mezi jednotlivými fázemi je kurz rozložen do dvou částí, z nichž každá potrvá cca 2-2,5 h. V ceně kurzu je zahrnuta práce lektora, veškerý materiál, jako je modelovací hmota, nástroje k modelování, barvy, štětce, rám... Na každém kurzu také dostanete drobné občerstvení.

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   LINORYT - EX LIBRIS
   MODELOVÁNÍ TOVTOMŮ
   VÝROBA DŘEVĚNÝCH LOUTEK
   MODELOVÁNÍ JEDLÝCH KVĚTŮ Z FONDÁNU


© Pohyblivý svátek 2013-2017