Tereza Holá

MODELOVÁNÍ TOVTOMŮ

Vydejte se do fantaskního světa dětské představivosti a staňte se tvůrci nevídaných tvorů.

termín  není vypsán   min. 3 / max 8 / 12+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Tereza Holá

Pojďte se mnou svobodně tvořit a hrát si s materiálem, nechte se vést vlastní fantazií a cítěním a užijte si kouzelný proces, kdy Vám pod rukama vznikají nové světy...

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká v kurzu MODELOVÁNÍ TOVTOMŮ

Tento kurz bude rozdělen do dvou částí, kde se pokusíme zcela popustit uzdu své fantazii a vytvoříme tvorečka, jehož podoba  a vystižení charakterových vlastností bude plně v režii každého z tvůrců. Pokud jste si přivezli z dovolené mušličky, kamínky či jiné přírodniny, které vám připomínají místa a zážitky letních dnů, tak právě zde budete mít možnost z nich vytvořit zcela originální dárek pro své blízké, nebo jen tak pro svou potěchu.

Co se naučíte:

V první části kurzu zažijete pocit tvůrce, který má ve svých rukou to, jak bude vypadat nový živočišný druh, jaký  bude mít tvar, kolik nohou. Naučíte se modelovat a propojovat přírodniny, jako jsou mušle klacíky či kameny s modelovaným tělem tvora.

Ve druhé části kurzu dáte svému tvorečkovi barvu a strukturu kůže, kterou budete malovat akrylovými barvami  a pastelkami tak, aby se zvýraznila modelace. Na závěr si tvorečka zarámujete do připraveného rámu. Druhá část kurzu proběhne opět ve čtvrtek 5.5. od 17:30.

Co s sebou:

Přineste si mušle, kamínky či jiné přírodní úlovky z dovolené. Na výběr bude i z mých vlastních zásob mušliček a kamenů.

Co si odnesete:

Kromě nové dovednosti a radosti z tvoření si z kurzu odnesete i vlastnoručně vymodelovaného a kolorovaného tvorečka zarámovaného v hlubokém rámečku formátu 16,5x16,5x 4,5cm, který bude ozdobou Vašeho interiéru nebo poslouží jako milý dárek Vašim blízkým či přátelům.


Kurzy jsou vhodné pro dospělé a děti od 12 let. Maximální počet účastníků je 8 osob/kurz.

Z důvodu vytvrzení materiálu mezi jednotlivými fázemi je kurz rozložen do dvou částí, z nichž každá potrvá cca 2-2,5 h. V ceně kurzu je zahrnuta práce lektora, veškerý materiál, jako je modelovací hmota, nástroje k modelování, barvy, štětce, rám... Na každém kurzu také dostanete drobné občerstvení.

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   LINORYT - EX LIBRIS
   MODELOVÁNÍ TOVTOMŮ
   VÝROBA DŘEVĚNÝCH LOUTEK
   MODELOVÁNÍ JEDLÝCH KVĚTŮ Z FONDÁNU


© Pohyblivý svátek 2013-2017