Jolana Dominguez

JAK SE NAUČIT VYUŽÍVAT ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI

Zákon přitažlivosti funguje pro všechny stejně. To, co z nás vychází, se nám vrací. Na co se soustředíme, to posilujeme - i to, co ve skutečnosti třeba nechceme...

termín  není vypsán   min. 3 / max 10 / 18+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Jolana Dominguez

Jsem kouč osobního rozvoje, duchovní učitel i žák v jedné osobě. Učím se spolu s vámi, každý den je další příležitostí jak zapracovat na osobním, duchovním a duševním růstu. Jsem tu pro vás...

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká na semináři JAK SE NAUČIT VYUŽÍVAT ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI

Zákon přitažlivosti funguje vždy, všude a neustále. Je to vesmírný zákon, který říká, že to, co z nás vychází, se k nám zase vrátí. Lidově řečeno “co zasejeme, to sklidíme”. Většinou ho používáme nevědomě, a tak si do svého života přitahujeme nejen to, co se nám hodí, ale i to, co bychom tam mít nechtěli.

Jak se tedy naučit využívat zákon přitažlivosti tak, abychom získali výsledky, které chceme? Kde děláme chybu a proč se nám dějí situace, které si ve svém životě nepřejeme? Na semináři si povíme jak vědomě měnit na co se soustředíme, abychom si do svého života přitahovali ty události a osoby, které odpovídají tomu, jaký život žít chceme.

Seminář je vhodný pro všechny, kteří se chtějí dozvědět v čem spočívá princip zákona přitažlivosti a jak ho správně používat. Maximální počet účastníků je 8 osob, bude zde tedy dostatečný prostor pro konkrétní dotazy, a ukážeme si konkrétně, jak správně „vysílat“ to, co si do svého života chceme přitáhnout. Doporučuji vzít si psací potřeby na poznámky.

Seminář trvá cca 2 hodiny. V průběhu akce se můžete občerstvit teplými nápoji, vodou a drobnými pochutinami dle aktuální nabídky polní kuchyně (zahrnuto v ceně semináře).

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   JAK VYCHÁZET S DĚTMI
   ŽENSKÝ KRUH - VNITŘNÍ ROVNOVÁHA
   JAK VYCHÁZET S PARTNEREM
   SEBE-VĚDOMÍ & VĚDOMÍ VLASTNÍ HODNOTY
   JAK PROVÁDĚT OČISTU TĚLA I MYSLI
   ZRCADLENÍ VE VZTAZÍCH
   JAK SE NAUČIT VYUŽÍVAT ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI
   VŠECHNY TVÁŘE ŽENY - PŘIJETÍ ŽENSTVÍ
   ŽENSKÝ KRUH - LÁSKA A PARTNERSTVÍ
   ŠITÝ NÁRAMEK LAYERS
   JAK ZPRACOVÁVAT STRACH


© Pohyblivý svátek 2013-2017