Jolana Dominguez

Chci dostávat novinky
a tipy na nové kurzy

dva tisíce čtyři sta šedesát šest


Mám dotaz, nápad,
tip na nový kurz

dva tisíce čtyři sta šedesát šest


JAK SE NAUČIT VYUŽÍVAT ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI

Zákon přitažlivosti funguje pro všechny stejně. To, co z nás vychází, se nám vrací. Na co se soustředíme, to posilujeme - i to, co ve skutečnosti třeba nechceme...

termín  není vypsán   min. 3 / max 10 / 18+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Jolana Dominguez

Jsem kouč osobního rozvoje, duchovní učitel i žák v jedné osobě. Učím se spolu s vámi, každý den je další příležitostí jak zapracovat na osobním, duchovním a duševním růstu. Jsem tu pro vás...

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká na semináři JAK SE NAUČIT VYUŽÍVAT ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI

Zákon přitažlivosti funguje vždy, všude a neustále. Je to vesmírný zákon, který říká, že to, co z nás vychází, se k nám zase vrátí. Lidově řečeno “co zasejeme, to sklidíme”. Většinou ho používáme nevědomě, a tak si do svého života přitahujeme nejen to, co se nám hodí, ale i to, co bychom tam mít nechtěli.

Jak se tedy naučit využívat zákon přitažlivosti tak, abychom získali výsledky, které chceme? Kde děláme chybu a proč se nám dějí situace, které si ve svém životě nepřejeme? Na semináři si povíme jak vědomě měnit na co se soustředíme, abychom si do svého života přitahovali ty události a osoby, které odpovídají tomu, jaký život žít chceme.

Seminář je vhodný pro všechny, kteří se chtějí dozvědět v čem spočívá princip zákona přitažlivosti a jak ho správně používat. Maximální počet účastníků je 8 osob, bude zde tedy dostatečný prostor pro konkrétní dotazy, a ukážeme si konkrétně, jak správně „vysílat“ to, co si do svého života chceme přitáhnout. Doporučuji vzít si psací potřeby na poznámky.

Seminář trvá cca 2 hodiny. V průběhu akce se můžete občerstvit teplými nápoji, vodou a drobnými pochutinami dle aktuální nabídky polní kuchyně (zahrnuto v ceně semináře).

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   JAK VYCHÁZET S DĚTMI
   ŽENSKÝ KRUH - VNITŘNÍ ROVNOVÁHA
   JAK VYCHÁZET S PARTNEREM
   SEBE-VĚDOMÍ & VĚDOMÍ VLASTNÍ HODNOTY
   JAK PROVÁDĚT OČISTU TĚLA I MYSLI
   ZRCADLENÍ VE VZTAZÍCH
   JAK SE NAUČIT VYUŽÍVAT ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI
   VŠECHNY TVÁŘE ŽENY - PŘIJETÍ ŽENSTVÍ
   ŽENSKÝ KRUH - LÁSKA A PARTNERSTVÍ
   ŠITÝ NÁRAMEK LAYERS
   JAK ZPRACOVÁVAT STRACH


© Pohyblivý svátek 2013-2017