Markéta Nedbalová

ZDRAVĚ JÍST– LÉPE ŽÍT: ŽIVÉ DOBROTY

Žít zdravěji neznamená trpět hlady. Ukážeme si, jak udělat dobroty ze živé stravy bohaté na vitamíny, které nadchnou každého, kdo preferuje jednoduché a zdravé opravdové jídlo.

termín  není vypsán   min. 3 / max 8 / 18+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Markéta Nedbalová

Ve svých kurzech bych ráda ráda propojila rodiny, tak aby svůj čas aktivně sdílely a nacházely cestu k sobě, aby se užívaly ve chvílích volna a zažívaly něco nového a ispirativního...

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká na kurzu ZDRAVĚ JÍST– LÉPE ŽÍT: ŽIVÉ DOBROTY

Kurz je připraven pro všechny, kdo chtějí začít žít zdravěji, ale nevědí přesně jak na to. Jsou zmateni z velkého množství informací a rádi by zkusili něco nového. Ukážeme si jak udělat dobroty ze živé stravy, které Vás nadchnou svou jednoduchostí. A uvidíte, že zařadit je do svého běžného každodenního života není žádná věda. Nemusíte hned přestat vařit, ale můžete si obohatit svůj dosavadní jídelníček a získat tak více energie pro nabitý den…

Co se naučíme:

Naučím Vás jak si připravit snídani, která vás nabije energií v podobě výborné ovesné „kaše“ bez zdlouhavého vaření. Dále budeme kuchtit úžasné živé pomazánky a připravovat netradiční jednohubky. Suroviny se budou měnit dle aktuálního ročního období.

Co si odnesete:

Zážitkovou formou si připravíme různé dobroty a budeme ochutnávat, pokud něco zbyde, můžete si odnést s sebou :-) Všechny recepty dostanete vytištěné v jednoduchých skriptech, abyste se k nim mohli kdykoli vrátit a připravit si je i sami v domácím prostředí.

Co s sebou:

Doporučujeme pohodlné oblečení, které si můžete i ušpinit, dobrou náladu a chuť naučit se něco nového. Neuškodí ani prázdná krabička na odnos vzorků.

Kurzy jsou vhodné pro dospělé. Maximální počet účastníků je 10 lidí/kurz.

Kurz trvá cca 2-2,5 hodiny. V ceně kurzu je zahrnuto vedení lektora, kvalitní čerstvé suroviny, zapůjčení všech potřebných pomůcek a drobné občerstvení (čaj, káva atp.).

V dalších kurzech si spolu mimo jiné ukážeme, jak společně s dětmi připravit zdravé a chutné svačinky do školy, a můžete se těšit i na zdravé silvestrovské menu :-)

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   ZDRAVĚ JÍST– LÉPE ŽÍT: S DĚTMI NEJEN PRO DĚTI
   ZÁŽITKOVÁ AROMATERAPIE PRO DOSPĚLÉ S DĚTMI
   ZÁŽITKOVÁ AROMATERAPIE
   ZÁŽITKOVÁ AROMATERAPIE (NEJEN) PRO MAMINKY
   MASÁŽE MIMINEK A DĚTÍ
   ZDRAVĚ JÍST– LÉPE ŽÍT: ŽIVÉ DOBROTY
   JARNÍ AROMATERAPIE
   ORIENTÁLNÍ MASÁŽ NOHOU
   AROMATERAPEUTICKÁ LÉKÁRNIČKA
   ORIENTÁLNÍ MASÁŽ NOHOU (f)


© Pohyblivý svátek 2013-2017