Jolana Dominguez

ZRCADLENÍ VE VZTAZÍCH

Trápí vás vaše vztahy s druhými lidmi? Nechápete chování svého okolí? Jsou lidé okolo vás negativní? Pak jste srdečně zváni na seminář o zrcadlení ve vztazích.

termín  není vypsán   min. 3 / max 8 / 18+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Jolana Dominguez

Jsem kouč osobního rozvoje, duchovní učitel i žák v jedné osobě. Učím se spolu s vámi, každý den je další příležitostí jak zapracovat na osobním, duchovním a duševním růstu. Jsem tu pro vás...

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká na semináři ZRCADLENÍ VE VZTAZÍCH

Abychom se mohli vidět, potřebujeme zrcadlo. Své nitro vidíme díky druhým lidem. Nezáleží na tom, co nám říkají, ale na tom, co při tom cítíme. Co nás rozčiluje, co nás uspokojuje, co se nám líbí a nelíbí. To vše je odraz našeho nitra. Lidé okolo nás nám slouží jako „zrcadla našeho nitra“.

Naučme se porozumět svým blízkým, naučme se porozumět sami sobě.

Na semináři Zrcadlení ve vztazích se podíváme blíže na to, proč a kde problémy vznikají, jak je můžeme zpracovat a opětovně nevytvářet. Naše vztahy s druhými mohou být harmonické. Pokud pochopíme, co nám druzí zrcadlí, můžeme to změnit.

Součástí semináře bude i praktická část, kde se pomocí jednoduchých technik naučíme, jak ze sebe dostat nepříjemné pocity. K tomu potřebujeme jen pár bílých A4 papírů a pastelky v základních 12 barvách (obojí bude k dispozici na semináři).

Seminář trvá cca 2 hodiny. Maximální počet účastníků je 8 osob, takže zde bude dostatek prostoru pro vaše konkrétní dotazy. Na kurzu také dostanete drobné občerstvení.

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   JAK VYCHÁZET S DĚTMI
   ŽENSKÝ KRUH - VNITŘNÍ ROVNOVÁHA
   JAK VYCHÁZET S PARTNEREM
   SEBE-VĚDOMÍ & VĚDOMÍ VLASTNÍ HODNOTY
   JAK PROVÁDĚT OČISTU TĚLA I MYSLI
   ZRCADLENÍ VE VZTAZÍCH
   JAK SE NAUČIT VYUŽÍVAT ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI
   VŠECHNY TVÁŘE ŽENY - PŘIJETÍ ŽENSTVÍ
   ŽENSKÝ KRUH - LÁSKA A PARTNERSTVÍ
   ŠITÝ NÁRAMEK LAYERS
   JAK ZPRACOVÁVAT STRACH


© Pohyblivý svátek 2013-2017