Jolana Dominguez

JAK VYCHÁZET S PARTNEREM

Partner, kterého jsme si k sobě vybrali, není náhodný - umožňuje nám zpracovat stránky našeho nitra, které jsme ještě zcela nepřijali. Zobrazuje nám přesně to, co ještě neumíme. A jak změnit svůj vztah k lepšímu?

termín  není vypsán   min. 3 / max 8 / 18+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Jolana Dominguez

Jsem kouč osobního rozvoje, duchovní učitel i žák v jedné osobě. Učím se spolu s vámi, každý den je další příležitostí jak zapracovat na osobním, duchovním a duševním růstu. Jsem tu pro vás...

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká na semináři JAK VYCHÁZET S PARTNEREM

Naše partnerské vztahy bývají silně ovlivněny našimi kořeny. To, odkud pocházíme, spolu s tím, co si myslíme, kým bychom měli být, spolutvoří naše vztahy tak, jak jsme je znali. Když si uvědomíme, že na naše vzájemné rozdíly můžeme pohlížet jako na přínosy, můžeme začít měnit své vztahy k lepšímu.

A jak můžeme změnit svůj vztah k lepšímu?
V prvé řadě je třeba přijmout, že náš partner není zodpovědný za to, jak se cítíme. Je sice součástí našeho života, ale neurčuje, co se nám jeví jako správné a co jako nesprávné. Pomyslné misky vah spravedlnosti máme každý sám v sobě.

Kvalita našich vztahů je závislá na schopnosti přijmout druhého takový, jaký je. Abychom mohli druhé přijímat, potřebujeme respektovat, milovat a přijímat sami sebe.

Aby naše vztahy mohly dobře fungovat, je potřeba, abychom začali nejprve u sebe. Pokud změním své chování, umožním tím, aby se i ke mě druzí mohli chovat jinak.
Pro zdravý vztah je důležité pochopit, že jakmile se do diskuze zapojí ega, dojde k boji. Kde je boj, tam je i vítěz a poražený. Pokud chceme mít láskyplný vztah, potřebujeme se naučit řešit naše neshody bez boje – tedy bez ega.

Partner, kterého jsme si k sobě vybrali, není náhodný. Je to člověk, který nám umožňuje zpracovat stránky našeho nitra, které jsme ještě zcela nepřijali. To, co nám zobrazuje, je přesně to, co ještě neumíme. Stejně tak jsme nápomocní my pro druhého.


Seminář trvá cca 2 hodiny. Maximální počet účastníků je 8 osob, takže zde bude dostatek prostoru pro vaše konkrétní dotazy. Na kurzu také dostanete drobné občerstvení.
Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   JAK VYCHÁZET S DĚTMI
   ŽENSKÝ KRUH - VNITŘNÍ ROVNOVÁHA
   JAK VYCHÁZET S PARTNEREM
   SEBE-VĚDOMÍ & VĚDOMÍ VLASTNÍ HODNOTY
   JAK PROVÁDĚT OČISTU TĚLA I MYSLI
   ZRCADLENÍ VE VZTAZÍCH
   JAK SE NAUČIT VYUŽÍVAT ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI
   VŠECHNY TVÁŘE ŽENY - PŘIJETÍ ŽENSTVÍ
   ŽENSKÝ KRUH - LÁSKA A PARTNERSTVÍ
   ŠITÝ NÁRAMEK LAYERS
   JAK ZPRACOVÁVAT STRACH


© Pohyblivý svátek 2013-2017