Maja Bourková

DECOUPAGE – VÁNOČNÍ OZDOBY

Chcete si letos stromeček ozdobit motivy přesně podle svých představ, nelíbí se vám klasické baňky nebo hledáte „bezpečnější“ model kvůli malým dětem? Zkuste decoupage.

termín  není vypsán   min. 3 / max 8 / 12+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Maja Bourková

Zakladatelka, vedoucí výpravy a hlavní nástěnkářka Pohyblivého svátku, kterou ze všeho nejvíc těší, chodíte-li z kurzů domů spokojení, usměvaví a plní energie a rádi se k nám vracíte.

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká v kurzu DECOUPAGE – VÁNOČNÍ OZDOBY

Decoupage neboli ubrousková technika skýtá široké možnosti využití a není nijak komplikovaná – s její pomocí můžeme zdobit jak plochy, tak i 3D předměty, dá se použít na sklo, dřevo, keramiku i kov. V tomto případě budeme dekorovat polystyrenové baňky a zvonečky.

Co se naučíte:

Se začátečníky probereme, jak vystřihnout a oddělit motiv z ubrousku, jak nanášet lepidlo a lak, co všechno je potřeba pro dobré přilnutí a další dovednosti potřebné pro tuto techniku.

Spolu s pokročilejšími účastníky si pak vytvoříme sadu šesti vánočních ozdob – máme pro vás na výběr romantické i veselé ubrousky s vánoční tématikou, mašle a další dekorační materiál a potřeby spolu
s různými tipy vánočních ozdob dle aktuální nabídky.

Tento kurz je dobrým startem pro seznámení s touto jednoduchou technikou. Získané dovednosti použijete a rozšíříte na našich dalších decoupage kurzech.

Co si odnesete:

Domů si kromě radosti z tvoření a nových dovedností odnesete sadu 6 ks originálních vánočních ozdob na stromeček. Tuto sadu využijete nejen na výzdobu svého interiéru, ale také ji můžete použít jako dárek pro vaše blízké či přátele.

Kurzy jsou vhodné pro dospělé a děti od 10 let. Maximální počet účastníků je 8 lidí/kurz.

Kurz trvá cca 2 hodiny. V ceně kurzu je zahrnuta práce lektora, veškerý potřebný materiál i pomůcky. Na každém kurzu rovněž dostanete drobné občerstvení.

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   DECOUPAGE NA PLÁTNĚ
   KORÁLKÁRNA
   DECOUPAGE NA SKLE
   DECOUPAGE - ZVÍŘÁTKA Z KARTONU
   PRÁZDNINOVÉ DÍLNY PRO DĚTI
   DECOUPAGE – VÁNOČNÍ OZDOBY
   DECOUPAGE - KRAKELOVÁNÍ
   TRUHLA NA POKLADY - PIRÁTI A PRINCEZNY
   VYROB SI SVOJE VLASTNÍ ZOO
   VÝROBA RAZÍTEK Z GUMY


© Pohyblivý svátek 2013-2017