Petra Chvátalová, DiS.

PLETEME NA PEJSKA

Upleťte si pro svého čtyřnohého přítele svetr do chladných dnů. Pokud chcete, aby Váš pejsek měl jedinečný model, který je zároveň praktickým doplňkem do podzimních plískanic či zimní sněhové nadílky, je tento kurz určen právě Vám.

termín  není vypsán   min. 2 / max 6 / 15+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 2 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Petra Chvátalová, DiS.

Ráda bych Vám předala své bohaté zkušenosti a znalosti získané během studií porodního asistentství, během péče o své čtyři děti a také během jednotlivých vzdělávacích kurzů. Mým hlavním cílem je podporovat rodiče v posílení jejich rodičovských kompetencí.

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká v kurzu PLETEME NA PEJSKA

Kurz je vhodný pro ty z Vás, které zvládají pletení hladce a obrace, případně ubírání a kruhové pletení (není nutné, bude na kurzu vysvětleno).

Kurz je z časových důvodů rozdělen do dvou na sebe navazujících lekcí (18.3.2015. + 25.3.2015, vždy od 10:00). V první lekci si vyrobíme zkušební vzorek a střih svetru a začneme plést. Pravděpodobně si domů odnesete domácí úkol. Ve druhé lekci pak výrobek společně dokončíme.

Co s sebou:

S sebou si přineste jedno klubíčko příze (doporučujeme 100% akrylovou přízi kvůli snadné údržbě, nejlépe zn. Lada Luxus) ve Vámi vybrané barvě a dále zbytek příze stejné značky v doplňkové barvě (v případě, že chcete mít výrobek vícebarevný, přineste si barvy dle Vašeho výběru), dále rovné jehlice o velikosti doporučené výrobcem příze a kruhovou jehlici o půl čísla menší než rovné. Budete také potřebovat míry Vašeho pejska: obvod hrudníku a délku od krku po kořen ocásku.

Pokud by si někdo s výběrem vhodného materiálu nevěděl rady, napište nám prosím do přihlášky, o jakou barvu máte zájem – vlnu, případně i odpovídající jehlice koupíme a částku připočteme k ceně kurzu.

Co si odnesete:

Z kurzu si odnesete hotový svetr pro vašeho pejska a také tištěný návod na jeho výrobu, podle kterého si budete moci podobný svetr znovu kdykoliv uplést.

Maximální počet účastníků je 6 osob/kurz. Předpokládaná délka každé lekce je cca 2,5-3 hodiny, záleží na zkušenostech účastnic. Cena kurzu zahrnuje obě lekce, vedení lektorky a materiály pro domácí tvorbu, případně zapůjčení pomůcek. Vlnu a jehlice vám v případě zájmu zajistíme zvlášť.

Na každém kurzu dostanete i drobné občerstvení. Nosíte-li brýle, nezapomeňte si je vzít s sebou.

Pokud si chcete uplést svetr na pejska většího plemene, napište nám to prosím do přihlášky.

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   DOPOLEDNÍ HÁČKOVÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY 1.
   PŘÍPRAVA NA KOJENÍ PRO TĚHOTNÉ
   DĚTI V ŠÁTKU - ÚVAZY NA BOK A NA ZÁDA
   DOPOLEDNÍ HÁČKOVÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY 2.
   DOPOLEDNÍ HÁČKOVÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY 3.
   HÁČKUJEME KLOBOUČEK NA MIMINKO
   HÁČKUJEME CHRASTÍTKO – CHOBOTNICI
   HÁČKUJEME BAČKŮRKY PRO MIMINKO
   HÁČKUJEME MEDVÍDKA
   DOPOLEDNÍ HÁČKOVÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY 5.
   DOPOLEDNÍ HÁČKOVÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY 4.
   DOPOLEDNÍ HÁČKOVÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY 6.
   DOPOLEDNÍ HÁČKOVÁNÍ – VÁNOČNÍ OZDOBY
   PLETEME NA PEJSKA


© Pohyblivý svátek 2013-2017