Martina Holcrová

HÁČKOVANÉ VÁNOČNÍ OZDOBY

Láká vás křehká krása sněhobílých háčkovaných ozdob a dekorací? Vydejte se s námi do kouzelného světa háčku a příze a vyčarujte originální ozdobu na váš vánoční stromeček nebo milý dárek...

termín  není vypsán   min. 3 / max 6 / 18+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Martina Holcrová

Tvořím si zatím jen tak, pro radost. Pomocí jehel, jehlic, háčku, paliček, rámu, stolního stavu. Podle okamžité nálady i nápadu. Pokorně skláním hlavu před řemeslnými dovednostmi staříčků a snažím se jim co nejvíce přiblížit.

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká v kurzu HÁČKOVANÉ VÁNOČNÍ OZDOBY

Tento kurz je věnovaný plochým i prostorovým vánočním ozdobám. Probereme spolu vše, co bude potřeba k výrobě háčkovaného prostorového závěsu, andílka, zvonečku a pod.

Co si odnesete:

Domů si kromě hotových či rozpracovaných výrobků a nových dovedností odnesete také návod a krajkářské tužidlo. Naučíte se, jak hotové výrobky naškrobit a dále ošetřovat.

Materiál a pomůcky:

Na kurz si přineste klubíčko bílé příze, ideálně kordonetku 30, Perlovku nebo Sněhurku a odpovídající háček, případně návody, se kterými potřebujete poradit.

Kurzy jsou vhodné pro začátečníky, dospělé a děti od 12 let. Maximální počet účastníků je 6 osoby/kurz.

Kurz trvá cca 2-2,5 hodiny. V ceně kurzu je zahrnuta práce lektorky, poradenství (nejen) během celého kurzu a drobné občerstvení.

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   HÁČKOVANÉ VÁNOČNÍ OZDOBY
   TKANÍ (NEJEN) NA KARTONU
   TKANÍ NA STAVU


© Pohyblivý svátek 2013-2017