Martina Holcrová

Chci dostávat novinky
a tipy na nové kurzy

tři tisíce sto osmdesát tři


Mám dotaz, nápad,
tip na nový kurz

tři tisíce sto osmdesát tři


HÁČKOVANÉ VÁNOČNÍ OZDOBY

Láká vás křehká krása sněhobílých háčkovaných ozdob a dekorací? Vydejte se s námi do kouzelného světa háčku a příze a vyčarujte originální ozdobu na váš vánoční stromeček nebo milý dárek...

termín  není vypsán   min. 3 / max 6 / 18+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Martina Holcrová

Tvořím si zatím jen tak, pro radost. Pomocí jehel, jehlic, háčku, paliček, rámu, stolního stavu. Podle okamžité nálady i nápadu. Pokorně skláním hlavu před řemeslnými dovednostmi staříčků a snažím se jim co nejvíce přiblížit.

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká v kurzu HÁČKOVANÉ VÁNOČNÍ OZDOBY

Tento kurz je věnovaný plochým i prostorovým vánočním ozdobám. Probereme spolu vše, co bude potřeba k výrobě háčkovaného prostorového závěsu, andílka, zvonečku a pod.

Co si odnesete:

Domů si kromě hotových či rozpracovaných výrobků a nových dovedností odnesete také návod a krajkářské tužidlo. Naučíte se, jak hotové výrobky naškrobit a dále ošetřovat.

Materiál a pomůcky:

Na kurz si přineste klubíčko bílé příze, ideálně kordonetku 30, Perlovku nebo Sněhurku a odpovídající háček, případně návody, se kterými potřebujete poradit.

Kurzy jsou vhodné pro začátečníky, dospělé a děti od 12 let. Maximální počet účastníků je 6 osoby/kurz.

Kurz trvá cca 2-2,5 hodiny. V ceně kurzu je zahrnuta práce lektorky, poradenství (nejen) během celého kurzu a drobné občerstvení.

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   HÁČKOVANÉ VÁNOČNÍ OZDOBY
   TKANÍ (NEJEN) NA KARTONU
   TKANÍ NA STAVU


© Pohyblivý svátek 2013-2017