Pavlína Šustková

SCRAPBOOK - KALENDÁŘ 2017

V tomto kurzu si ukážeme pestré možnosti kombinování různých materiálů a technik, které jsou pro scrapbook typické, a vyrobíme si originální nástěnný kalendář.

termín  není vypsán   min. 3 / max 8 / 12+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Pavlína Šustková

Pojďte se se mnou i vy ponořit do tajů úžasného papírového tvoření, odreagovat se a nechat odplynout všechny nepotřebné myšlenky...

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká v kurzu SCRAPBOOK - KALENDÁŘ 2017

Společně nahlédneme do kouzelného světa papírového tvoření. Necháme pracovat Vaši fantazii, budeme si hrát s barvami, s písmem, s dekoracemi a budeme kombinovat různé techniky. Zjistíte, že i se zbytky papírů se dá kouzlit. Ukážeme si pestré možnosti kombinování různých materiálů a technik, které jsou pro scrapbook typické, a vyrobíme si originální kalendář. V průběhu cca 4 hodin stihneme vyrobit orientačně 3-4 stránky (záleží na šikovnosti a zvoleném způsobu dekorování jednotlivých stránek). Tento kurz je vhodný i pro úplné začátečníky, kteří se s touto technikou teprve seznamují.

Co se naučíte:

Na kurzu Vás naučím pracovat s Big-shotem, řezačkou, raznicemi, razítky a dalšími pomůckami. Pracovat budeme nejen s papírem, ale i s dalšími materiály - knoflíčky, lurexové nitě, kovové přívěsky, dřevěné ozdoby apod.

Na kurzu si můžete také prohlédnout všechny scrapbookové pomůcky na vlastní oči, osahat je a vyzkoušet ještě dřív, než si je rozhodnete pořídit domů. 

Co s sebou:

Na kurz si s sebou, prosím, doneste 12 fotografií (konečný počet záleží na vás, na jeden měsíc je potřeba min. jedna fotografie).

Co si odnesete:

Kromě nové dovednosti a radosti z tvoření si z kurzu odnesete i vlastnoručně vyzdobený kalendář pro rok 2017, který můžete použít jako originální dárek k letošním Vánocům.

Kurzy jsou vhodné pro dospělé a děti od 12 let. Maximální počet účastníků je 8 lidí/kurz.

Kurz trvá cca 4 hodiny. V ceně kurzu je vedení lektora, veškerý potřebný materiál i pomůcky. Na každém kurzu dostanete také drobné občerstvení.

Titulní ilustrační fotografii najdete na Pinterestu, který vřele doporučujeme pro čerpání inspirace (ale pozor, je silně návykový :-).

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   SCRAPBOOK - FOTOALBUM
   QUILLING
   SCRAPBOOK - KOUZLA S BIG SHOTEM
   SCRAPBOOK – ADVENTNÍ KALENDÁŘ
   SCRAPBOOK – PRÁZDNINOVÉ MINIALBUM
   SCRAPBOOK – INCHOVÉ OBRÁZKY
   SCRAPBOOK – PAPÍROVÉ TAŠKY A VISAČKY NA DÁRKY
   SCRAPBOOK - KALENDÁŘ 2017
   SCRAPBOOK - KUCHAŘKA ČI ZÁPISNÍK
   SCRAPBOOKING (f)
   PRÁZDNINOVÉ SCRAP TVOŘENÍ PRO DĚTI
   SCRAPBOOK – PŘÁNÍ SE ŠUPLÍKEM NA DÁREK
   SCRAPBOOK – VÁNOČNÍ OZDOBY
   SCRAPBOOK – KRUHOVÉ MINIALBUM
   SCRAPBOOK – CHRASTIDLO/ZÁPICH
   SCRAPBOOK - EXPLODING BOX
   SMALTOVÁNÍ NA PLOTÝNCE
   PERGAMANO
   SCRAPBOOK - VALENTÝNSKÁ PŘÁNÍ
   SCRAPBOOK - VELIKONOČNÍ KOŠÍČEK + KRASLICE
   FOAMIRANOVÉ KVĚTY – ČELENKA / BROŽ
   ZDOBENÁ KRABICE NA KAPESNÍKY
   MALOVÁNÍ NA TEXTIL - TAŠKA
   DRÁTOVANÝ VÁNOČNÍ ANDĚL


© Pohyblivý svátek 2013-2017