Petra Chvátalová, DiS.

DOPOLEDNÍ HÁČKOVÁNÍ – VÁNOČNÍ OZDOBY

Pojďte si s námi vyrobit alternativu k plastovým ozdobám ze supermarketu. Jejich výroba je méně náročná, než se na první pohled může zdát...

termín  není vypsán   min. 3 / max 6 / 15+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Petra Chvátalová, DiS.

Ráda bych Vám předala své bohaté zkušenosti a znalosti získané během studií porodního asistentství, během péče o své čtyři děti a také během jednotlivých vzdělávacích kurzů. Mým hlavním cílem je podporovat rodiče v posílení jejich rodičovských kompetencí.

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká v kurzu DOPOLEDNÍ HÁČKOVÁNÍ – VÁNOČNÍ OZDOBY

Pojďte si s námi vyrobit alternativu k plastovým Vánočním ozdobám ze supermarketu. Jejich výroba je méně náročná, než se na první pohled může zdát. Společně s naší lektorkou si můžete uháčkovat sněhovou vločku, zvoneček a stromeček.

Kurz je vhodný pro ty, které již zvládají krátké sloupky, polosloupky a dlouhé sloupky, případně kruhové a filetové háčkování (není nutné znát, vše bude na kurzu vysvětleno).

Co s sebou:

S sebou si přineste přízi zn. Sněhurka ve Vámi vybraných barvách (v omezeném množství bude na kurzu k dispozici) a háček č. 2.

Pokud by si někdo s výběrem vhodného materiálu nevěděl rady, napište nám prosím do přihlášky, o jakou barvu máte zájem – přízi i háček koupíme a částku připočteme k ceně kurzu.

Z kurzu si domů odnesete tři výrobky (pokud nestihneme všechny dokončit, dostanete přesné instrukce, jak si výrobek dokončit doma) a dále podrobný návod, podle kterého si budete ozdoby doma znovu vyrobit.

Maximální počet účastníků je 5 osob/kurz. Předpokládaná délka kurzu je cca 3 hodiny, záleží na zkušenostech účastnic. Cena kurzu zahrnuje práci lektorky a materiály pro domácí tvorbu, případně zapůjčení pomůcek, přízi a háček vám v případě zájmu zajistíme zvlášť.

Na každém kurzu dostanete i drobné občerstvení. Pokud nosíte brýle, nezapomeňte si je vzít s sebou.

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   DOPOLEDNÍ HÁČKOVÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY 1.
   PŘÍPRAVA NA KOJENÍ PRO TĚHOTNÉ
   DĚTI V ŠÁTKU - ÚVAZY NA BOK A NA ZÁDA
   DOPOLEDNÍ HÁČKOVÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY 2.
   DOPOLEDNÍ HÁČKOVÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY 3.
   HÁČKUJEME KLOBOUČEK NA MIMINKO
   HÁČKUJEME CHRASTÍTKO – CHOBOTNICI
   HÁČKUJEME BAČKŮRKY PRO MIMINKO
   HÁČKUJEME MEDVÍDKA
   DOPOLEDNÍ HÁČKOVÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY 5.
   DOPOLEDNÍ HÁČKOVÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY 4.
   DOPOLEDNÍ HÁČKOVÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY 6.
   DOPOLEDNÍ HÁČKOVÁNÍ – VÁNOČNÍ OZDOBY
   PLETEME NA PEJSKA


© Pohyblivý svátek 2013-2017