Tereza Holá

LINORYT - EX LIBRIS

Milujete svoje knihy a chcete mít v nich kousek sebe? Vyrobte si své vlastní ex libris.

termín  není vypsán   min. 3 / max 8 / 12+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Tereza Holá

Pojďte se mnou svobodně tvořit a hrát si s materiálem, nechte se vést vlastní fantazií a cítěním a užijte si kouzelný proces, kdy Vám pod rukama vznikají nové světy...

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká v kurzu LINORYT - EX LIBRIS:

V tomto kurzu se seznámíte, či ze školních let oprášíte, techniku linorytu, díky níž si zhotovíte Vaše osobní razítko exlibris.

Okrajově se seznámíme s historií používání exlibris a ukážeme si několik možností, jak k tvorbě ústředního motivu přistupovat. Vytvoříme si návrh, který přeneseme na lino a motiv vyryjeme. Na závěr si linoryt vytiskneme.

Co se naučíte:

Naučíte se, jak jednoduše si můžete díky linorytu  vytvořit jakékoliv razítko, s nímž si můžete ozdobit nejen knihy, ale třeba i tričko. Tato razítka jsou vhodná pro tisknutí na textil, stěny, nebo jako razidla do moduritu a podobně.

Co si odnesete:

Domů si odnesete vlastnoručně vyryté razítko ex libris nalepené na dřevěném hranolku pro jednodušší manipulaci při tisku, a několik již hotových tisků.


Kurz je určen pro dospělé a děti od 12 let, maximální kapacita je 8 osob/akce, bude zde tedy dostatečný prostor na všechny Vaše dotazy.

Kurz potrvá cca 3 hodiny. V ceně kurzu je zahrnuta práce lektora a veškeré pomůcky, jako jsou rydla, lino, barvy, papíry, válečky a dřevěné bločky na nalepení razítka. Na každém kurzu také dostanete malé občerstvení.

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   LINORYT - EX LIBRIS
   MODELOVÁNÍ TOVTOMŮ
   VÝROBA DŘEVĚNÝCH LOUTEK
   MODELOVÁNÍ JEDLÝCH KVĚTŮ Z FONDÁNU


© Pohyblivý svátek 2013-2017