Mgr. Martina Pravcová

ADVENTNÍ VĚNCE VYROBENÉ Z VĚTVIČEK JEHLIČNANŮ

V kurzu si vyrobíme adventní věnec z jedlových a cypřiškových větviček, které vydrží pěkné až do Vánoc a neopadají.

termín  není vypsán   min. 4 / max 8 / 12+
Pracovna ŽENY s.r.o., Skořepka 15, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 4 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Mgr. Martina Pravcová

Na kurzech se společně naučíme, jaké květiny a materiály vybrat, jaké použít aranžérské techniky a jak to vše dát dohromady, aby nám květinové dekorace co nejdéle zkrášlovaly naše domovy.

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká v kurzu ADVENTNÍ VĚNCE VYROBENÉ Z VĚTVIČEK JEHLIČNANŮ

V kurzu se naučíme, jaký rostlinný materiál vybírat a jak ho upravit pro aranžérské účely. Krok za krokem Vás naučím vyrobit kladený věnec, vyzkoušíme si práci s tavnou pistolí, ozdobným drátkem a barvení přírodního materiálu.Řekneme si i něco málo ze základů estetiky, jaké barevné kombinace použít, jak rozmístit jednotlivé prvky tak, aby to nakonec jako celek vypadalo krásně.

Krom základní zlaté a stříbrné budete mít na výběr z mnoha různých barevných doplňků v červené, modré, fialové atd., aby hotové dekorace pěkně ladily s barvami ve Vašem interiéru.

Co si odnesete:

Všechny věnce, které si vyrobíte, si po skončení kurzu odnesete domů. Znalosti a dovednosti získané v tomto kurzu hravě uplatníte i při výrobě velikonočních nebo dušičkových dekorací.

Kurzy jsou vhodné pro dospělé i děti od 12 let. Maximální počet účastníků je 8 lidí/kurz. Doporučujeme vzít si s sebou pracovní triko či košili na převlečení.

Kurz trvá cca 4 hodiny. V ceně kurzu je zahrnuta práce lektora, zapůjčení všech potřebných pomůcek včetně tavných pistolí a drobné občerstvení. Na místě si pak můžete vybrat podle svého vkusu a zakoupit materiál k aranžování, korpusy věnců, přízdoby, baňky, hvězdičky, stuhy, svíčky a další doplňkové dekorace a přírodniny.


Adventní věnce z jehličnanůZaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   KOKEDAMY
   JAK NA POKOJOVÉ ROSTLINY
   PODZIMNÍ VĚNCE A DEKORACE
   MINIZAHRÁDKY V INTERIÉRU
   ŠTĚDROVEČERNÍ SVÍCEN SE ŽIVÝMI KVĚTY ORCHIDEJÍ
   ADVENTNÍ VĚNCE A DEKORACE Z TRVANLIVÉHO MATERIÁLU
   ADVENTNÍ VĚNCE VYROBENÉ Z VĚTVIČEK JEHLIČNANŮ
   DRÁTOVANÁ VALENTÝNSKÁ SRDÍČKA
   JAK NA BALKONOVÉ ROSTLINY
   POVÍDÁNÍ O BYLINKÁCH
   MINIZAHRÁDKY V EXTERIÉRU
   PODZIMNÍ DEKORACE - ZDOBENÁ DÝNĚ
   ZELENINOVÁ ZAHRÁDKA NA BALKÓNĚ
   VÁNOČNÍ KOKEDAMY


© Pohyblivý svátek 2013-2017