EVENT PROGRAMY

Chystáte vánoční večírek, prezentační akci pro obchodní partnery nebo jinou firemní akci?
Hledáte neotřelé téma, které skutečně zaujme a nenechá nikoho sedět stranou?

Připravíme vám originální program na míru a přesně podle vašich požadavků a potřeb.

Hravou formou kombinujeme kreativní či vzdělávací workshopy s oblíbenými atrakcemi, které nesmí na žádné firemní akci chybět. Umíme programy pro smíšené kolektivy, pro rodiny s dětmi, pro výlučně dámské osazenstvo i ryze chlapskou záležitost.

Chcete zařídit akci od A do Z? Zajistíme pro vás vhodné prostory, chutné a kvalitní občerstvení i technické zajištění akce. Jinými slovy, dostanete od nás kompletní balíček, díky kterému ušetříte spoustu času, energie i peněz s organizací, sháněním a koordinací dílčích částí a dodavatelů.

Malá ochutnávka z našich tématických akcí:


HRADNÍ PANÍ

Atmosféra středověkého hradu, šlechta se baví zkoušením uměleckých řemesel – pánové vytvoří dámám cínovaný prsten a dámy si naopak vyzkoušejí, jak se vyrábí opasek z pravé kůže. Odpolední zábava pokračuje v hodovní síni, kde jsou hostům předloženy vzorky vína k uhádnutí odrůdy, následuje řízená degustace a hodokvas.
Po dobrém jídle a moku si panstvo odpočine při sledování dobových tanců v podání půvabných dvorních tanečnic.


SEX VE MĚSTĚ

Užijte si skvělou zábavu ve společnosti svých kolegyň a ochutnejte svět Carrie Bradshaw a jejích kamarádek. Naučíte se spoustu užitečných triků pro psaní zajímavých textů, dozvíte se, jak se správně starat o svou pleť a jak se nalíčit tak, aby Vám make-up vydržel celý den. Se stylistkou objevíte vhodné barevné kombinace pro svůj typ a vyzkoušíte si, které typy a střihy oblečení podtrhnou Váš přirozený půvab a šarm.
A co by to bylo za Sex ve městě bez lahodného drinku – šarmantní barman Vás naučí, jak si namíchat koktejl, který si následně můžete vychutnat u módní přehlídky.


U BABIČKY V KUCHYNI

Připomeňte si poklidnou prázdninovou atmosféru a léto strávené u babičky na venkově. Dozvíte se spoustu zajímavých a užitečných informací o bylinkách, jejich pěstování a praktickém využití, vyřežete si poctivou dřevěnou lžíci a udrátujete praktický věšák na utěrky. Na závěr vás čeká ochutnávka krajových domácích specialit.


AGENTOVO VELMI POZDNÍ ODPOLEDNE

Bourne, Bond i Kingsman mají krom nervů ze železa a vytrénovaného těla společných několik důležitých věcí – musí si pamatovat spousty informací a detailů, bezchybně ovládat střelnou zbraň i volant svého vozu a v neposlední řadě i odhadnout, kdy jim společník lže nebo chystá nějaký podraz.
Absolvujte s námi školení pro špičkové agenty a vychutnejte si do dna svůj oblíbený drink. Protřepat, nemíchat, zavřete oči, odcházím….


TISÍC A JEDNA NOC ŠEHEREZÁDY

Tajemná kráska Šeherezáda vynikala krom ženského šarmu a chytrosti i mnohými praktickými dovednostmi. Osvojte si některé z nich a staňte se i vy zářivou hvězdou Orientu. Vytvoříte si jedinečný šperk, ochutnáte ladný a smyslný břišní tanec, naučíte se připravit exotické lahůdky a namasírovat unavená chodidla.
Po zaslouženém odpočinku, během kterého vás rozmazlíme přírodní pečující maskou na obličej, vás čeká ještě workshop pro správnou přípravu dobrého čaje. Domů se vrátíte jako královna…


Zaujal Vás některý program, dílna či námět? Chcete pro svoje zaměstnance nebo obchodní partnery uspořádat svěží a nezapomenutelný event? Napište nám nebo zavolejte pro nabídku na míru.

© Pohyblivý svátek 2013-2017