Vaše zážitky a zkušenosti

Bylo mi u vás opravdu moc dobře a krom jiného jsem si odnesla úžasně sváteční pocity:
Svátek první = vlastní tvoření
Svátek druhý = kochání se hotovým dílkem
Svátek třetí a všechny další = zdobení (se) s hotovým dílkem

Věra H.K., kurz wire-wrapping


Ještě jednou děkuji za dnešní kurz. Jen jsme vyšly s Luckou ven, tak spustila - to bylo bezvadné, co budeme dělat příště.... dostala jsem nápad na (něco z papíru)... Prostě toho byla plná. Hned to začala doma chrlit na maminku.

Já jsem si konečně prohlédla podrobně i zbytek vašeho webu včetně bylo-bude a hned jsem si vybrala několik kurzů (nejraději bych chodila na všechny, jsou bezvadné) tak, abych to stíhala v kombinaci se semináři, daněmi a malováním.

Užijte si klidných vánoc a vymyslete nám spoustu krásných kurzů, které člověk prostě NEmůže vynechat.

Věra B., mail po kurzu Andílci - tvoření s dětmi


Bylo to velmi prima, opravdu jsme si vše prošli od A do Z a je z toho krásný šperk - brož. Díky moc.

Dana V., kurz cínovaného šperku pro začátečníky


Kurz se nám velmi líbil, lektorka nám vše podrobně vysvětlila a měla s námi začátečníky velkou trpělivost. Atmosféra byla příjemná, rády se zase na nějaký kurz přihlásíme.

Daniela a Šárka, kurz cínovaného šperku pro začátečníky


Hudební dílna s Martou Topferovou pro mne byla opravdovým zážitkem. Paní Marta je nádherná žena plná hudby a rytmu, s obrovskou znalostí latinskoamerické muziky. Navíc je úžasně skromná a dokáže vytvořit nádhernou a pohodovou atmosféru. Dala nám nahlédnout do některých písňových forem (chacarera z Argentiny, cuece z Chile a son z Kuby) a měli jsme možnost si zkusit tyto písně zazpívat a doprovodit se tleskáním a perkusními nástroji. Nebylo to vůbec lehké, ale přesto jsme si nějaké základní informace odnesli a strávili jsme krásný den s hudbou.

Alena Dobrovolná, dvoudenní hudební seminář Marty Topferové


Vážení, v sobotu jsem u Vás absolvovala kurs kyanotypie. Bylo to úžasné! Pan Levý je skvělý lektor. Jsem šťastná, že jsem se vypravila. Ještě jednou díky za zorganizování.

Daniela V., Praha, kurz Kyanotypie


© Pohyblivý svátek 2013-2017