Chci dostávat novinky
a tipy na nové kurzy

sedm tisíc čtyřicet devět


Mám dotaz, nápad,
tip na nový kurz

sedm tisíc čtyřicet devět


Naši lektoři

Jana Berková

Chcete žít zdravěji? Začněte si s kváskem. Naučím vás, co a jak.

VÍCE... >>

Marie Bezuchová

Život je mozaika – někdy se skládá skoro sama, jindy to chce spoustu trpělivosti… ale výsledek vždycky stojí za to. I když je často jiný, než jsem si původně myslela :-)

VÍCE... >>

Maja Bourková

Zakladatelka, vedoucí výpravy a hlavní nástěnkářka Pohyblivého svátku, kterou ze všeho nejvíc těší, chodíte-li z kurzů domů spokojení, usměvaví a plní energie a rádi se k nám vracíte.

VÍCE... >>

Barbora Bella Bourková

V čase je důležitý vývoj. V realitě je důležité Bytí. (Richard Bach)

VÍCE... >>

Lenka Chrástová

Mojí prací i koníčkem je navrhování a realizace interiérů domů i bytů. Navrhuji a realizuji interiéry pro všechny věkové a sociální skupiny a ráda v této oblasti poradím i Vám...

VÍCE... >>

Petra Chvátalová, DiS.

Ráda bych Vám předala své bohaté zkušenosti a znalosti získané během studií porodního asistentství, během péče o své čtyři děti a také během jednotlivých vzdělávacích kurzů. Mým hlavním cílem je podporovat rodiče v posílení jejich rodičovských kompetencí.

VÍCE... >>

Ing. Marcela Cvachová

Ženy prý neumí používat mapy! Pojďme dokázat, že to není pravda. Naučíme se kreslit mapy myšlenkové, pomocí kterých se budeme každodenně snadno orientovat v čase i prostoru.

VÍCE... >>

Ing. Hana Dohnalová

Každá žena je krásná, stačí vědět jak na to…

VÍCE... >>

Jolana Dominguez

Jsem kouč osobního rozvoje, duchovní učitel i žák v jedné osobě. Učím se spolu s vámi, každý den je další příležitostí jak zapracovat na osobním, duchovním a duševním růstu. Jsem tu pro vás...

VÍCE... >>

Mgr. Božena Dresslerová

Tvoření je pro mě stejně důležité jako dýchání a provází mě celým životem.

VÍCE... >>

Mgr. Tereza Dvořáková, Ph.D.

„BEZ BOLESTI stojí za to žít.“

VÍCE... >>

Romana Černochová

Tajemství úspěchu v životě není dělat, co se nám líbí, ale nalézt zalíbení v tom, co děláme.(Edison)

VÍCE... >>

Kateřina Felklová

Květiny kanzashi jsou krásné a elegantní. Ráda se s vámi podělím o tajemství jejich výroby.

VÍCE... >>

Ilona Fridrichová

Tělové svíce jsou úžasná a jednoduchá tradiční lidová pomůcka k ozdravění těla i ducha bez nežádoucích vedlejších účinků. Znali je již naši předkové a teď se k nám vrací.

VÍCE... >>

Klára García Molerón

Naučím Vás zkrotit PET do podoby, ve které jej chcete mít...

VÍCE... >>

Tereza Tess Gemelová

Pojďte se mnou objevovat tajemství techniky Ebru. Předám vám svoje bohaté zkušenosti a naučím vás, jak si touto technikou vytvořit fantastické vzory na látce i papíru.

VÍCE... >>

Ing. Věra Hadáčková Kalábová

Pohyb je život. Ráda se s vámi podělím o celoživotní dobré i špatné zkušenosti a vědomosti o tom, co naše tělo zvládne a co už ne.  A jak ho hýčkat, aby nám co nejdéle ve zdraví sloužilo.

VÍCE... >>

Iveta Hlobilová

Radost z tvoření předávám dál prostřednictvím jednodenních nebo víkendových kurzů. Krok za krokem Vás provedu celým procesem cínovaného šperku.

VÍCE... >>

Tereza Holá

Pojďte se mnou svobodně tvořit a hrát si s materiálem, nechte se vést vlastní fantazií a cítěním a užijte si kouzelný proces, kdy Vám pod rukama vznikají nové světy...

VÍCE... >>

Martina Holcrová

Tvořím si zatím jen tak, pro radost. Pomocí jehel, jehlic, háčku, paliček, rámu, stolního stavu. Podle okamžité nálady i nápadu. Pokorně skláním hlavu před řemeslnými dovednostmi staříčků a snažím se jim co nejvíce přiblížit.

VÍCE... >>

Kateřina Janošová

Ráda dávám starým věcem nový smysl a z mála se snažím vymyslet co nejvíc.

VÍCE... >>

Šárka Rooya Jiřičná

Těším se na vás na kurzech vinutých perlí i dalších kreativních technik.

VÍCE... >>

Dominika Jiřičná

Vyrábím šperky ze všech možných i nemožných materiálů. Ráda objevuji a kombinuji nové materiály, ale vždy se vracím ke svým korálkům, které mám od malička všude kolem sebe v naší korálkárně.

VÍCE... >>

Blanka Kamenská

Na otázku, kdy kromě rodiny a tří dětí stíhám ostatní – především rukodělné – činnosti všeho druhu, často krčím rameny. Jen s úsměvem dodávám, že je to "jen" relax, abych se při tom často náročném provozu nezbláznila...

VÍCE... >>

Eva Klárová

Každá cesta začíná prvním krokem...

VÍCE... >>

Dita Kochová

Víte, co je při výrobě TUTU sukní nejdůležitější? Rozzářené dětské oči.

VÍCE... >>

Marek Latzmann

V dnešní době je velmi moderní modelovat z fima a zapomíná se na český modurit. Zatímco u fima si vybíráte z hotových barev, modurit si obarvíte dle svého přání a nemusíte spoléhat na odstíny nabízené výrobcem.

VÍCE... >>

Jiří Levý

Stále nadšený a zapálený fotograf, experimentátor, hledající krásu v jednoduchosti a snažící se o únik ze světa digitální techniky zpět do šera zatemněné koupelny.

VÍCE... >>

Markéta Nedbalová

Ve svých kurzech bych ráda ráda propojila rodiny, tak aby svůj čas aktivně sdílely a nacházely cestu k sobě, aby se užívaly ve chvílích volna a zažívaly něco nového a ispirativního...

VÍCE... >>

Andrea Peloušková

Nemusíš se snažit stále hubnout, stačí se vyladit s oblečením ;)

VÍCE... >>

Kamila Podivínová

Nejdřív jsem začala kreslit, pak mluvit :), a potom se přidalo psaní a focení. Zjistila jsem, že samotná tvorba je pro mě jako potrava, která mi pomáhá přežívat v tomto mnohdy až příliš racionálním světě. Tvůrčí činnost je způsob relaxace i vyrovnávání se s čímkoliv, co nás na naší cestě potká...

VÍCE... >>

Pavla Prachařová Šmardová

Ráda se s Vámi podělím o svou velkou lásku - šití "zvířátek do dlaně". Krok za krokem spolu vytvoříme krásná zvířátka, ze kterých se budete dlouho těšit, nebo kterými uděláte radost svým dětem nebo přátelům.

VÍCE... >>

Mgr. Martina Pravcová

Na kurzech se společně naučíme, jaké květiny a materiály vybrat, jaké použít aranžérské techniky a jak to vše dát dohromady, aby nám květinové dekorace co nejdéle zkrášlovaly naše domovy.

VÍCE... >>

Hana Ryšavá

Ráda se s Vámi podělím o svoje zkušenosti, které jsem při svých pokusech a omylech získala. Odměnou za Vaši odvahu zkusit něco nového Vám pak bude (nejen) příjemně strávený čas a krásná dekorace, na kterou budete moci být hrdi...

VÍCE... >>

Jan Šebek

Pomáhám lidem užívat si krásu dřeva. Stavím domečky na stromech, truhlařím a učím tradiční způsoby zpracování dřeva. Řemeslem se vyjadřuji, bavím a poznávám.

VÍCE... >>

Richard Skolek

Na svých kurzech bych chtěl vytvořit příjemnou atmosféru bez hodnocení a bez předsudků, aby se tam cítil dobře každý, ať už se jedná o budoucího romanopisce nebo o člověka, který si občas pro radost napíše něco pro sebe...

VÍCE... >>

Marta Šmardová

Objevte se mnou tajemství patchworku, tvořte a dělejte radost sobě i okolí krásnými textilními dekoracemi i praktickými kousky.

VÍCE... >>

Irena Eire Šmérková

Moje šperky odrážejí můj vnitřní vysněný svět, plný fantazie a kouzel, kde je možné všechno a každá žena se může cítit jako víla. A jsem každý den vděčná za to, že kousek z tohoto světa mohu nabídnout i lidem okolo sebe.

VÍCE... >>

Pavlína Šustková

Pojďte se se mnou i vy ponořit do tajů úžasného papírového tvoření, odreagovat se a nechat odplynout všechny nepotřebné myšlenky...

VÍCE... >>

Marta Topferová

Hudba je cesta poznání. Zejména zpěvák nese velkou odpovědnost, protože by měl říkat pravdu a pomáhat pozvednout ducha lidstva.

VÍCE... >>

Milena Vykopalová

Kouzlo a krása vitráží spočívá v jejich jedinečnosti. Citlivě postavená tiffany lampa či skvěle řešená vitráž dokážou rozehrát fantaskní hru barev a tvarů a skvěle doplnit interiér.

VÍCE... >>

Eliška Žilová Václavíková

Textil je moje vášeň. Klubka a ústřižky látek ve mě vyvolávají nutkavou potřebu tvořit. Prostřednictvím svých kurzů se snažím nakazit radostí z tvoření i ostatní.

VÍCE... >>

E-BOOK ZDARMA
 
dnes na téma
 
Jak využít aromaterapii
v domácnosti
DÁRKOVÝ POUKAZ
NA KURZ DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU
 
Darujte zážitek - darujete radost
z poznávání nového, objevování
nekonečných možností
vlastní fantazie i sebe sama.
© Pohyblivý svátek 2013-2016