Dárkové poukazy

Lámete si hlavu, co dát svým dětem k narozeninám, za vysvědčení nebo pod stromeček?

Vaše děti v záplavě masové produkce plastových pseudohraček ocení originální nápad s příslibem zábavy a dobrodružství. Dopřejte jim jedinečný zážitek a radost z objevování nových možností i sebe sama, podpořte rozvoj jejich kreativity a fantazie:

– můžete si vybrat buď dárkový poukaz na kurz dle vlastního výběru, nebo dárkový poukaz na konkrétní kurz či seminář (rádi vám poradíme s výběrem). Kurz lze objednat jak v rámci aktuální nabídky, tak i formou individuální výuky.

- vyberte vhodný kurz či objednejte výjezdní víkendovou akci pro celou rodinu a užijte si zábavu a tvoření se svými blízkými. Společné chvíle aktivně strávené s dětmi budou patřit k nezapomenutelným rodinným zážitkům a děti je ocení více než třeba návštěvu multiplexu .-)

Dárkový poukaz Vám zašleme v elektronické podobě ve formátu PDF s doplněným jménem obdarovaného spolu s unikátním kódem. Tento kód pak po výběru konkrétního kurzu obdarovaný zadá do přihlášky pro potvrzení rezervace místa bez výzvy k platbě. Pokud nevyužije celou hodnotu poukazu, vystavíme nový poukaz ve výši zbývající částky. V případě výběru dražšího kurzu, než je hodnota voucheru, lze rozdílnou částku doplatit.


© Pohyblivý svátek 2013-2017