Chci dostávat novinky
a tipy na nové kurzy

osm tisíc šest set osmdesát dva


Mám dotaz, nápad,
tip na nový kurz

osm tisíc šest set osmdesát dva


Dárkové poukazy

Lámete si hlavu, co dát svým dětem k narozeninám, za vysvědčení nebo pod stromeček?

Vaše děti v záplavě masové produkce plastových pseudohraček ocení originální nápad s příslibem zábavy a dobrodružství. Dopřejte jim jedinečný zážitek a radost z objevování nových možností i sebe sama, podpořte rozvoj jejich kreativity a fantazie:

– můžete si vybrat buď dárkový poukaz na kurz dle vlastního výběru, nebo dárkový poukaz na konkrétní kurz či seminář (rádi vám poradíme s výběrem). Kurz lze objednat jak v rámci aktuální nabídky, tak i formou individuální výuky.

- vyberte vhodný kurz či objednejte výjezdní víkendovou akci pro celou rodinu a užijte si zábavu a tvoření se svými blízkými. Společné chvíle aktivně strávené s dětmi budou patřit k nezapomenutelným rodinným zážitkům a děti je ocení více než třeba návštěvu multiplexu .-)

Dárkový poukaz Vám zašleme v elektronické podobě ve formátu PDF s doplněným jménem obdarovaného spolu s unikátním kódem. Tento kód pak po výběru konkrétního kurzu obdarovaný zadá do přihlášky pro potvrzení rezervace místa bez výzvy k platbě. Pokud nevyužije celou hodnotu poukazu, vystavíme nový poukaz ve výši zbývající částky. V případě výběru dražšího kurzu, než je hodnota voucheru, lze rozdílnou částku doplatit.


E-BOOK ZDARMA
 
dnes na téma
 
Jak využít aromaterapii
v domácnosti
DÁRKOVÝ POUKAZ
NA KURZ DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU
 
Darujte zážitek - darujete radost
z poznávání nového, objevování
nekonečných možností
vlastní fantazie i sebe sama.
© Pohyblivý svátek 2013-2017