Chci dostávat novinky
a tipy na nové kurzy

čtyři tisíce sedm set dvacet jedna


Mám dotaz, nápad,
tip na nový kurz

čtyři tisíce sedm set dvacet jedna


Akce pro dětské kavárny a mateřská centra

Chcete dětem i jejich rodičům nabídnout pestrý a kreativní program a rozšířit tak svoji stávající nabídku? Hledáte-li způsob, jak děti s rodiči hravou formou aktivně přimět ke vzájemné spolupráci a sdílení radosti z tvoření a objevování nových dovedností, jsme tu právě pro vás a vaše klienty.

Lektorujeme klasické i netradiční výtvarné a rukodělné techniky a také novinky ze zahraničí, které u nás nejsou zatím příliš rozšířené. Děti spolu se svými rodiči zde dostanou příležitost vyzkoušet si práci s různým materiálem, otestovat standardní i vynalézat vlastní pracovní postupy, rozvíjet svou fantazii a kreativitu. Podporujeme estetické cítění i zdravé sebevědomí dětí a důvěru v jejich vlastní schopnosti.

Kromě dopoledních dvouhodinovek určených pro děti doporučujeme i společné odpolední tvoření pro rodiče s dětmi - chvíle aktivně strávené s dětmi budou patřit k nezapomenutelným rodinným zážitkům a děti je ocení více než třeba návštěvu multiplexu .-)

Stačí se jen domluvit s rodiči dětí z Vaší školky, kavárny, družiny či mateřského centra, vybrat si kurzy, které by děti a jejich rodiče bavily a zajímaly, a my za Vámi přijedeme v termínu dle domluvy.

V případě zájmu o více informací nebo objednávku některého z kurzů nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem, rádi vám zašleme kompletní nabídku nebo připravíme individuální návrh dle vašich požadavků:

Tel.: +420 603 96 59 29
E-mail: info@pohyblivysvatek.cz


Těšíme se na společné tvoření a objevování nových možností :-)


E-BOOK ZDARMA
 
dnes na téma
 
Jak využít aromaterapii
v domácnosti
DÁRKOVÝ POUKAZ
NA KURZ DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU
 
Darujte zážitek - darujete radost
z poznávání nového, objevování
nekonečných možností
vlastní fantazie i sebe sama.
© Pohyblivý svátek 2013-2017