Přemýšlíte-li, čím letos o Vánocích obdarovat svoje blízké, dovolujeme si Vám nabídnout nevšední řešení ve formě dárkových poukazů na kreativní a vzdělávací kurzy v centru Pohyblivý svátek.

Co v dnešní době lidem chybí, čím je opravdu potěšíte? Darujte originální zážitek – darujete kreativně a smysluplně využitý čas, radost z poznávání nového, objevování nekonečných možností vlastní fantazie i sebe sama. Výtvarné a rukodělné techniky skvěle čistí hlavu, odbourávají stres a rozvíjejí kreativitu a dárkem v podobě poukazu na kurz jistě mile překvapíte.

Pomozte svým blízkým a přátelům zbavit se stresu, odpočinout mysli a načerpat nové síly a energii.

Ateliér Pohyblivého svátku najdete v centru Brna, pohodlně dostupné MHD i parkování. Nabízíme pestrou škálu kreativních a rukodělných kurzů a vzdělávacích seminářů (nejen) pro osobní rozvoj, vybere si u nás každý. Aktuální nabídku kurzů najdete na webu v sekci Kurzy .

Varianty vánočních poukazů:

Dárkový poukaz Vám zašleme v elektronické podobě ve formátu PDF s doplněným jménem obdarovaného a unikátním kódem. Tento kód pak po výběru konkrétního kurzu obdarovaný zadá do přihlášky pro potvrzení rezervace místa bez výzvy k platbě. Pokud nebude využita celá hodnota poukazu, vystavíme následně nový poukaz ve výši zbývající částky. V případě výběru dražšího kurzu, než je hodnota voucheru, lze rozdílnou částku doplatit. Platnost voucherů je 3 měsíce nebo do data konání vybraného kurzu (nejpozději však do 31.3.2017).


Máte dotaz, rádi byste objednali nějaký voucher? Kontaktujte nás prosím e-mailem nebo tel. +420 603 96 59 29.


© Pohyblivý svátek 2013-2017